PRACUJ JAKO OPIEKUNKA
OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

WYPEŁNIJ FORMULARZ
ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE PRACĘ!

  IMIĘ*

  NAZWISKO*

  NR TELEFONU*

  ADRES E-MAIL

  WOJEWÓDZTWO

  * Pola obowiązkoweREGULAMIN

  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tutaj.  WYJEDŹ I ZARABIAJ!
  Pracuj z nami jako Opiekunka osób starszych w Niemczech i zarabiaj nawet 1700 € miesięcznie! Aby z nami wyjechać konieczna jest znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy aktualne oferty na wyjazd z premią.
  OFERTY PRACY

  Poszukujesz pracy jako Opiekunka osoby starszej w Niemczech? W Medipe z pewnością znajdziesz ofertę, która będzie w pełni odpowiadać na Twoje potrzeby, preferencje i oczekiwania.
  Oferowana przez nas praca w charakterze Opiekunki osoby starszej to gwarancja bezpieczeństwa i legalnego zatrudnienia oraz atrakcyjnych warunków finansowych. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wyjedź na zlecenie dokładnie takie, jakiego oczekujesz.

  ZAPEWNIAMY:
  Legalne
  zatrudnienie

  Atrakcyjne
  premie

  Ubezpieczenie


  Składki ZUS
  od średniej krajowej

  Kursy języka
  niemieckiego

  Szkolenia
  opiekuńcze

  Organizację
  wyjazdu

  Opiekę polskiego
  koordynatora

  Wsparcie
  psychologa
  podczas zlecenia

  Opieka nad osobą starszą, zwłaszcza poza granicami kraju, to wymagająca, ale rozwijająca i dobrze płatna praca. Dlatego też coraz więcej osób podejmuje decyzję, by wyjechać na zlecenie do pracy w opiece. Wyjeżdżając z Medipe zyskujesz gwarancję bezpiecznej, legalnej pracy i atrakcyjnego wynagrodzenia.
  Zastanawiasz się, czy Opiekunka osób starszych to zajęcie dla Ciebie? Niemcy to miejsce, gdzie chciałabyś pracować? Skorzystaj z oferty, którą dla Ciebie przygotowaliśmy! Nasze doświadczenie i wieloletnia obecność na rynku to gwarancja Twojego bezpieczeństwa, komfortu oraz satysfakcji z uzyskiwanego wynagrodzenia.


  Copyright 2011-2017 by MM Sp. z o.o. All rights reserved
  Grupa Medipe
  ul. Strzegomska 236A
  54-432 Wrocław
  tel.: +48 699 605 400
  e-mail: rekrutacja@medipe.com
  www.medipe.pl