PRACUJ JAKO OPIEKUNKA
OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

WYPEŁNIJ FORMULARZ
ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE PRACĘ!

IMIĘ*
NAZWISKO*
NR TELEFONU*
ADRES E-MAIL
WOJEWÓDZTWO
* Pola obowiązkoweREGULAMIN
Informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tutaj.


WYJEDŹ I ZARABIAJ!
Pracuj z nami jako Opiekunka osób starszych w Niemczech i zarabiaj nawet 1700 € miesięcznie! Aby z nami wyjechać konieczna jest znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy aktualne oferty na wyjazd z premią.
OFERTY PRACY

Poszukujesz pracy jako Opiekunka osoby starszej w Niemczech? W Medipe z pewnością znajdziesz ofertę, która będzie w pełni odpowiadać na Twoje potrzeby, preferencje i oczekiwania.
Oferowana przez nas praca w charakterze Opiekunki osoby starszej to gwarancja bezpieczeństwa i legalnego zatrudnienia oraz atrakcyjnych warunków finansowych. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wyjedź na zlecenie dokładnie takie, jakiego oczekujesz.

ZAPEWNIAMY:
Legalne
zatrudnienie

Atrakcyjne
premie

Ubezpieczenie


Składki ZUS
od średniej krajowej

Kursy języka
niemieckiego

Szkolenia
opiekuńcze

Organizację
wyjazdu

Opiekę polskiego
koordynatora

Wsparcie
psychologa
podczas zlecenia

Opieka nad osobą starszą, zwłaszcza poza granicami kraju, to wymagająca, ale rozwijająca i dobrze płatna praca. Dlatego też coraz więcej osób podejmuje decyzję, by wyjechać na zlecenie do pracy w opiece. Wyjeżdżając z Medipe zyskujesz gwarancję bezpiecznej, legalnej pracy i atrakcyjnego wynagrodzenia.
Zastanawiasz się, czy Opiekunka osób starszych to zajęcie dla Ciebie? Niemcy to miejsce, gdzie chciałabyś pracować? Skorzystaj z oferty, którą dla Ciebie przygotowaliśmy! Nasze doświadczenie i wieloletnia obecność na rynku to gwarancja Twojego bezpieczeństwa, komfortu oraz satysfakcji z uzyskiwanego wynagrodzenia.


Copyright 2011-2017 by MM Sp. z o.o. All rights reserved
Grupa Medipe
ul. Strzegomska 236A
54-432 Wrocław
tel.: +48 699 605 400
e-mail: [email protected]
www.medipe.pl